אבן גבירול 105, תל אביב | 052-7085033

אודות הסטודיו


סטודיו קונדליני יוגה תל אביב – KYTLV

 

סטודיו קונדליני יוגה תל אביב נוסד במטרה ליצור קהילה של “מודעות גוף נפש ורוח” המבוססת על עקרון האומר כי “האושר הוא זכות מולדת של כל אדם” (יוגי בהג’אן)

סטודיו קונדליני יוגה תל אביב מחוייב להציע מגוון שיעורי יוגה מעוררי השראה ולימודים רוחניים שונים, בכדי להעשיר, לעודד ולהניע כל תלמידה ותלמיד אל מלוא הפוטנציאל שלהם.

סטודיו קונדליני יוגה תל אביב הוא מקום מפלט בעיר התוססת וההומה, תל אביב, אליו ניתן להגיע בקלות ברגל, בתחבורה ציבורית, באופניים או במכונית. הסטודיו עצמו הינו חלל אינטימי ושליו, בו אתם מוזמנים להתנסות במגוון שיטות שונות ומשלימות. זוהי הזדמנות עבורך להעמיק בתירגול יוגה ולהרחיב את התודעה.

אודות הסטודיו 04

בסטודיו קונדליני יוגה תל אביב מבחר שיעורי יוגה מדי יום, עם דגש על קונדליני יוגה וכן ויניאסה למתרגלי קונדליני. אנו מציעים גם שיעורים אחרים כמו מדיטציה, פראנהיימה (טכניקות נשימה) ויוגה לנשים ולהריון. כל השיטות הללו מועברות במתכונתן המקורית על ידי מורים מקומיים ובינלאומיים בעלי נסיון רב.

קונדליני יוגה תל אביב הינו מרכז הקונדליני יוגה הראשון בישראל המציע שיעורי יוגה יומיים.

כחלק ממטרתינו לפתח קהילה בעלת “מודעות גוף, נפש ורוח”, אנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו גם למפגשי סטסנג, הרצאות, אירועים מיוחדים וסדנאות (לפרטים נוספים בעמוד “סדנאות ואירועים“).

אודות הסטודיו 01

אנחנו מאמינים בלתת בחזרה לקהילה, ומסיבה זו אנו מציעים גם שיעורים הפתוחים לקהל הרחב, עבור מי שרוצה לחוות את נפלאות הקונדליני יוגה, גם בלי להיות מנויים של הסטודיו. מנסיוננו, ילדים וקשישים מתחברים בקלות לקונדליני יוגה ולמוסיקה שלה, ולכן אנו ממליצים לכם להינות ביחד מהשיעורים הקהילתיים האלו. שיעורים אלו מוצעים לכם על בסיס “דאנה” (תרומה) כחלק מלוח הפעילויות שלנו.

 

בקונדליני יוגה תל אביב אנחנו מבינים שלעיתים אנשים צריכים גם הדרכה אישית יותר, ולכן, במסגרת השירותים שלנו, אנו מציעים שיעורים פרטיים כמו גם ייעוץ על בסיס תעריף-שעה בהזמנה מראש.

אנו בקונדליני יוגה תל אביב מאמינים שדרך הנאה מתרגול בסביבה מכילה ונטולת שיפוט, אתה כמודט יכול לעבור אין סוף טרנספורמציות בכדי להגשים את עצמך כמתנה שהינך לעולם הזה.

המורים המקצועיים והמסורים שלנו הגיעו אל איחוד ה”יוגה” מתחומי חיים שונים ומשלימים, ומטרתנו המשותפת היא לחלוק את הידע והנסיון שלנו על מנת להעצים אחרים.