אבן גבירול 105, תל אביב | 052-7085033

איי-סקאיי וקונדליני יוגה תל אביב פותחים את קורס המורים לקונדליני יוגה 2017 בריטריט באשרם במדבר 26/1 – 22/1

desert ashram retreat

לרשותכם  ♥  באהבה  ♥  צוות קונדליני יוגה תל אביב ואיי-סקאיי

• בפעם הראשונה שתצטרפו לקורס מורים לקונדליני יוגה תבינו שחיכיתם לזה מאז ומתמיד.
• פותחים ברגוע, בשקט של המדבר וממשיכים את שאר הקורס בתל אביב.
• הריטריט באשרם פתוח לנרשמי הקורס וגם לאורחים המעוניינים בריטריט בלבד.
• זוהי הזדמנות יוצאת דופן להתנסות בקונדליני יוגה עם אחד המורים המובילים בעולם, דאריל אוקיף.

 

פרטים על ריטריט קורס המורים באשרם במדבר

קורס המורים נפתח בינואר 2016 במדבר הנפלא, הרחק מההמולה העירונית, באשרם.
דאריל אוקיף מאיי-סקאי שבאנגליה, יוביל אותנו במשך ארבעה ימים אל תוך תכנית קורס המורים לקונדליני יוגה, בליווי צוות קונדליני יוגה תל אביב, הדס ויגל, ג’וליה וינר ולילה (ליה זילברג).
הריטריט פתוח לכולם, מתרגלים, מורים חדשים וותיקים. אנחנו מזמינים אתכם להשתתף בו בין אם אתם מיועדים להמשיך את הקורס במלואו ובין אם אתם מעוניינים להשתתף בריטריט בלבד. זהו זמן איכותי של קהילה. זמן לפרספקטיבה, הרחק משגרת היומיום שלנו. 4 ימים, אירוח מלא, ותירגול יוגה קונדליני עם אחד המורים המנוסים בעולם בתחום זה. זה הבסיס לתכנית קורס המורים. זה הדבר האמיתי. תילמדו ותחוו את הטכנולוגיה המדהימה הזו.
הירשמו היום.

“עכשיו הוא הזמן והזמן הוא עכשיו” – יוגי בהאג’ן

D_Okeeffe

כמה מילים מדאריל אוקיף

“יותר מטעימה בלבד של טכניקה רוחנית מוכחת, זוהי התנסות טרנספורמטיבית שתיתן לך את הכלים לפתח את ‘סאדהנת הדלי’ שלך לתירגול יוגה ומדיטציה, ולמצוא ולהקרין את ה’אני’ האמיתי שלך.
הריטריט פתוח גם לתלמידים ותיקים ומורים. כבר למעלה משני עשורים ברחבי העולם שבמהלכם קורס ה-K1 שלנו תמך באלפי תלמידים בתהליך שינוי אישי עוצמתי. השינויים בדרך כלל מאתגרים, לעיתים קרובות עדינים ולפעמים דרמטיים. אבל האתגר הגדול ביותר הוא להמשיך ולהתמיד לאחר סיום הקורס. לשמר שינויים מיטיבים, בגישה ובסגנון החיים, כאשר מוקפים ונתמכים על ידי קבוצת אנשים ששותפים לחוויה, זה הרבה יותר קל מאשר לעשות זאת לבד, או כשמקיפים אותך אנשים שמרפים את ידינו מכך בצורה פאסיבית או אקטיבית.
אם תרצו להטעין מצברים מחדש, לחוות שוב, או פשוט להתחבר עם אנשים תומכים ליום יומיים, נקבל את פניכם ונוכל גם להציג לכם את תהליך התמיכה המתמשך שלנו PSG שאחרי הקורס.”

lotus-300x168

 

מחירים ואירוח באשרם   

עלות כל 4 ימי הריטריט לאדם 1850 ש”ח – כולל השיעורים, 3 ארוחות ביום (ופינת תה בכל שעות היום), ולינה בחדרי הדורמיטורי. מספר החדרים מוגבל ולכן כל הקודם זוכה – חדרי דורמיטורי ל-7 אנשים (אנחנו התארחנו שם פעמים רבות וזה נהדר). אחרי הריטריט יוכלו המתרגלים להחליט אם להמשיך ולהשלים את שנת הלימודים של קורס המורים. אלו שימשיכו את המסע איתנו, סכום עלויות הריטריט יכלל בעלות הכוללת של הקורס. למורים לקונדליני יוגה הנחה מיוחדת – עלות הריטריט 1350 שח.
זוהי הזדמנות נהדרת לאלו שעדיין לא התחייבו לקורס ולאלו שרוצים לחוות קונדליני יוגה עם מורה בעל שם עולמי, סופר ומדריך רוחני.

האשרם הוא מרכז אירוח פתוח לכן ניתן להזמין בני משפחה וחברים להתארח בזמן הריטריט. אנא צרו עימנו קשר לגבי מחירי אירוח עבורם. אלו מהם שירצו להשתתף גם בהרצאות והתרגול, יוכלו לעשות זאת בתאום איתנו.

* באם אתם באים ברכב נודה לכם אם תיידעו אותנו מאיפה אתם מגיעים. וודאי יהיו יוגים שישמחו להצטרף אליכם. כמו כן נשמח לעזרתכם בהסעת ציוד מהסטודיו לאשרם.

ashram bamidbar

רישום ושאלות

קונדליני יוגה תל אביב  052-7085033

הדס  050-4668272

אימייל  info@kytlv.co.il

whattobringmeditationretreat_0

הצעה לרשימת ציוד

בגדים תחתונים חמים
פיג’מה
גרביים
צעיף
נעליים נוחות חמות
כפכפים (למקלחת)
מעיל גשם קל או מטריה
מעיל חם
מצעים נוספים -למי שמעוניין- ושמיכה נוספת
מגבת
כלי רחצה (סבון, דאודורנט, קרם, שמפו, מברשת שיניים ומשחה, וכו’)
מייבש שיער – למי שרוצה
מזרון יוגה
מחברת וכלי כתיבה
תיק
גומיות שיער
בקבוק מים
שעון מעורר
חטיפים

 

* האשרם הוא צמחוני – נא לא להביא שום מצרכי בשר או דגים.
* אנא שימו לב למי שמשתמש בשמנים שלא להכתים המצעים של האשרם.
* אנא השגיחו על החפצים האישיים שלכם – האשרם, קונדליני יוגה תל אביב ואיי-סקאיי לא אחראיים על אובדן חפצים.