“הישארו פתוחים, הישארו פגיעים”

יוגים אהובים ביום שני, 29 לדצמבר, לקראת המעבר לשנה חדשה…
קונדליני יוגה תל אביב שמחים מאוד להזמין אותכם לערב מדיטציה והתבוננות עם ג’ניפר פיפולו מאטליה.

בואו להיפגש עם אישה פשוט מקסימה, מלאה השראה וניסיון במדיטציות שונות. זה סדנה מיועדת לכולם -לא רק ליוגים, לחברים שמתענינים או סקרנים. היא מעמינה בנסיון אישי והיא תוביל אותכם למסע אישי.
היא באה לארץ להעביר סדנה של 3 ימים בכפר סגול בהתחלת ינואר אבל יש לכם הזדמנות להיפגש איתה אצלנו!

פנים אל פנים מול האמת שבחוסר השלמות שלנו, מסוגלים להיכנע למה שקיים, כפי שזה – זוהי אחת המשימות הכי מאתגרות שבני אדם צריכים להתמודד איתן. אנו נוטים להתחבא ולברוח מהתיאור האמיתי, הלא מובן דיו ולא משולב מספיק של חלקים מעצמינו. אבל הכמיהה העמוקה ביותר שלנו היא להיראות לחלוטין, שיקבלו אותנו באופן שלם ושיכירו בנו בשל האמת שאנחנו. פשוט להיות, בלי צורך לשנות דבר, לאהוב ולהיות אהובים בשל המיוחדות שמתגלמת בנו ודרכינו. התודעה שלנו אומרת לנו לסגת, להגן על עצמינו. אבל ככל שאנו שמים יותר מחסומים כך אנו נהפכים לחלשים ושבריריים יותר, כי אנו מתכחשים לאנרגיות העמוקות והטהורות ביותר שלנו על מנת לשמר את המבנה הפנימי הזה. שני כוחות מנוגדים אלה מזינים את הקונפליקט הפנימי שלנו שמפצל אותנו ומפריד אותנו מעצמינו ומאחרים. האמת היא שאנחנו לא יכולים לשמור על האשליה של ההפרדה הזו ומשהו אחר תמיד יגיע לערער את התעתוע הזה שלנו.

כיצד אנו מתגברים על הפער הזה באופן מודע? כיצד נעמוד פנים אל פנים אל מול המהומה הפנימית הזו שבתוכינו? כיצד נוכל לקבל את אי הנוחות שבפגיעות העצמית שלנו? כיצד נתעלה מעבר לדחף לברוח ומהבושה להיות עצמינו?

“הישארו פתוחים, הישארו פגיעים” הוא ערב שבו נחקור את עצמינו ונצלול לתוכינו באמצעות תירגולים מדיטטיביים שונים, על מנת לגעת בחמימות שבחמלה, להזמין נעימות אוהבת אל תוך העצמי המקוטע שלנו, להכיר בתמימות שבכישלונות שלנו ולסמוך שוב על החיים.

ג’ניפר פיפולו היא איטלקיה גרמניה, מורה רוחנית למדיטציה, מטפלת ומאמנת המלמדת בכל העולם. אמנית שחקנית ומשוררת המתגוררת בטוסקנה בטבע וחיה את הרוח באופן מלא. המפגש עם ג’ניפר פותח את הלב ורק נוכחותה מחברת אותך למהות האהבה.

קונדליני יוגה תל אביב
אבן גבירול 105
0527085033
מחיר 80ש”ח
מוזמנים באהבה
כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.