אבן גבירול 105, תל אביב | 052-7085033

מדיניות ותנאי שימוש

מתרגלים חדשים

תלמידים חדשים בקונדליני יוגה תל אביב (KYTLV) ייתבקשו לחתום על טופס הסרת אחריות. באחריות התלמידים להיוועץ ברופא במידה ויש צורך לפני שיתחילו בתירגול יוגה. באחריות התלמידים ליידע את המורה לפני השיעור על מצב פיזי או רפואי, מתמשך או זמני, שעשוי לדרוש התייחסות מיוחדת.

מאחרים

אם אתם מגיעים קצת באיחור ואנחנו כבר מתכווננים עם  ה”אדי” מנטרה, אנא כנסו בשקט, שבו איתנו, הצטרפו להתכווננות יחד עם הקבוצה, ורק אז לכו להחליף בגדים והיצטרפו לשיעור. שימו לב שבמידה ותלמיד מאחר והכיתה מלאה כי אז המאחר עלול להפסיד את מקומו.

 

מדיניות ביטולים

  1. שיעורים

שימו לב שתשלומים לכל השיעורים יש לבצע בזמן ההרשמה והם לא ניתנים להחזר. ניתן להעביר לאדם אחר את הזכאות לשיעור ששולם באם מודיעים על כך מראש לצוות קונדליני יוגה תל אביב. אם תלמיד לא מגיע לשיעור אליו נרשם הוא יפסיד אותו.

  1. שיעורים פרטיים

שימו לב שכל ביטול של שיעור פרטי דורש על כך הודעה של 72 שעות מראש, אחרת נדרש התשלום המלא. יחד עם זאת, במידה וניתנת הודעה של 72 שעות מראש כי אז אפשר לקבוע מועד אחר (במהלך שלושה חודשים לאחר מועד התשלום). כאשר נרשמים לשיעור פרטי ייתכן ותידרשו לתת את פרטי כרטיס האשראי שלכם כערבון. את התשלום יש לבצע בזמן ההרשמה.

  1. כרטיסיות לשיעורים / שובר מתנה

לא ניתן לקבל החזר כספי עבור הכרטיסיות השונות. במקרה של מחלה, פציעה או נסיעה ניתן יהיה להאריך את הכרטיסיה פעם אחת בלבד (והארכה של חודש אחד לכל היותר). כרטיסיית 5 שעורים תקפה לחודשיים . כרטיסיית 10 שיעורים תקפה לארבעה חודשים. וכרטיסיית 20 שיעורים תקפה לשישה חודשים.  אפשר להעביר לאדם אחר את הכרטיסייה באותם תנאים ובלבד שמיידעים בכתב את צוות קונדליני יוגה תל אביב לגבי השינוי לפחות 24 שעות מראש.

  1. חודשי חופשי למתרגלי סטודיו קונדליני תל אביב

לא ניתן לקבל החזר כספי עבור מנויי חודשי חופשי השונים. במקרה של מחלה, פציעה או נסיעה ניתן יהיה להאריך את המנוי פעם אחת בלבד (והארכה של חודש אחד לכל היותר). אפשר להעביר לאדם אחר את המנוי באותם תנאים ובלבד שמיידעים בכתב את צוות קונדליני יוגה תל אביב לגבי השינוי לפחות 24 שעות מראש. מנויי חודשי חופשי השונים אינם תקפים לשיעורים, סדנאות ואירועים שאינם חלק מהמנוי.

  1. סדנאות ואירועים

תשלום מלא עבור כל הסדנאות והאירועים יש לבצע בעת ההרשמה והוא לא ניתן להחזר. ניתן להעביר לאדם אחר את הזכאות לאותה סדנא או אירוע עבורו שולם ובלבד שמיידעים בכתב את צוות קונדליני יוגה תל אביב לגבי השינוי לפחות 24 שעות מראש. לא ניתן להעביר את ההרשמה שלך לסדנא או אירוע אחרים מזה שעבורו נרשמת ושילמת.

  1. ביטולים מצד קונדליני יוגה תל אביב

במידה ואנו בקונדליני יוגה תל אביב נאלץ לבטל סדנא, אירוע, קורס, ו/או שיעור פרטי בשל סיבה כלשהיא, אנו נציע החזר כספי מלא למי ששילם עבורו. תלמידים בעלי אחד ממנויי החופשי חודשי לא זכאים להחזר כספי על שיעורים שבוטלו.

 

שינויים בלוח השיעורים

קונדליני יוגה תל אביב שומרים לעצמם את הזכות לשנות את לוח השיעורים או לבטל שיעורים מסויימים בימים מסויימים או להוריד שיעור או מורה מלוח השיעורים או לבטל כל סדנא, אירוע, קורס ו/או שיעור פרטי. ללוח שיעורים מעודכן אתם מוזמנים לבקר באתר האינטרנט קונדליני יוגה תל אביב (www.kytlv.com   או  www.kytlv.co.il)

 

קבלנים חיצוניים (צד ג’)

המורים שלנו מוסמכים ומבוטחים באופן מלא, אבל הם אינם מועסקים על ידי קונדליני יוגה תל-אביב (KYTLV).

מדיניות ההגנה על הפרטיות

אנו מודים לכם על ביקורכם בקונדליני יוגה תל-אביב (KYTLV). קונדליני יוגה תל-אביב מכבדת את פרטיותכם ומתחייבת לשמור על סודיות המידע האישי שלכם. אזכור KYTLV יכול לכלול שותפים שלה בהתאם להקשר. מדיניות זו אינה מתייחסת לאינפורמציה שניתנת לקבלנים, מורים או מטפלים שעובדים ב-KYTLV. לשאלות בנוגע למדיניות ההגנה על הפרטיות שלנו, נא לפנות בכתב אל: KYTLV, אבן גבירול 105, תל-אביב 6404706, ישראל.

מדיניות זו של ההגנה על הפרטיות מיידעת אתכם לגבי השימוש שלנו בפרטים האישיים שאנו אוספים באתר זה ובסטודיו. נא קראו את תוכן המדיניות הזו לפני כניסתכם לאתר או מסירת מידע אישי כלשהו. על ידי שימוש באתר זה, הנכם מקבלים את התנאים של מדיניות זו. תנאים אלו יכולים להשתנות, אולם כל שינוי יפורסם, והשינויים יתייחסו אך ורק לפעילויות ואינפורמציה עתידית, ולא על בסיס רטרואקטיבי. אתם מוזמנים לקרוא את מדיניות ההגנה על הפרטיות שלנו בכל פעם שהנכם נכנסים לאתר על מנת להבטיח שהנכם מבינים איזה שימוש ייעשה באינפורמציה האישית שהנכם מוסרים.

הערה: תנאי הסודיות המצוינים להלן במדיניות ההגנה על הפרטיות הזו הינם עבור אתרים השייכים ל- KYTLV. במידה ותעברו לקישור לאתרים של גורם שלישי, הנכם מתבקשים לקרוא את מדיניות ההגנה על הפרטיות שמתפרסמת באותם אתרים. KYTLV אינה אחראית לדרך בה אתר צד ג’ מתייחס או נוהג בנתונים או במידע המקושר באמצעות האתר שלנו.

איסוף מידע

אנו אוספים באופן אישי פרטי זיהוי, כמו שמות, כתובת מגורים, כתובת דואר אלקטרוני, וכו’, הניתנים מרצונם החופשי של מבקרינו.

הבטחת המידע שלכם

האתר של KYTLV משתמש באמצעי בטיחות מתוחכמים לשמירה על המידע של המשתמשים. אחד האמצעים הוא השימוש בתוכנת הבטחה (SSL) על מנת להבטיח שכרטיס האשראי שלכם יהיה מוגן מפני שימוש לרעה בהיותו באתר שלנו. האתר עשוי להשתמש ב”קוקי” (COOKIE) ובטכנולוגיית מעקב בהתאם לתכונות המוצעות. טכנולוגיית מעקב וקוקי הן בעלות תועלת באיסוף מידע באמצעות גלישה ושיטת הפעלה, מעקב אחר מספר המבקרים באתר, והבנה כיצד המבקרים משתמשים באתר. הקוקי יכולים גם לסייע להתאמת האתר למבקרים בו. מידע אישי אינו נאגר באמצעות קוקי וטכנולוגיות מעקב אחרות. עם זאת, אם מסרתם בעבר פרטי זיהוי אישיים, יתכן שמידע זה יהיה מלווה בקוקי. יתכן שיתוף גורמים חיצוניים במצבור של קוקי ומידע מעקב.

הפצת המידע

אנו עשויים לשתף מידע עם גורמי שלטון או חברות אחרות המסייעות לנו במניעת הונאה או בחקירה. אנו עשויים לנהוג כך במקרים הבאים: 1. במידה ונידרש לעשות זאת על פי חוק. 2. בניסיון להגן או למנוע הונאה ממשית או פוטנציאלית או העברה בלתי מאושרת. או, 3. בחקירת הונאה שכבר נעשתה. המידע אינו נמסר לחברות אלו למטרות שיווק.

אנו מצלמים כיתות או אירועים מסוימים למטרות שיווק או תקשורת חברתית. על ידי השתתפות באירוע, הנכם מביעים את הסכמתכם לכך שתמונתכם תשמש לתקשורת החברתית. אנו נעשה כל מאמץ להבטיח שהתמונות לא יגרמו לנזק כלשהו. נא להפנות אלינו בכתב כל תלונה על אי נוחות ואנו נסקור אותה יחד עמכם.

חובה מן הדין ושחרור מידע

KYTLV תשחרר מידע כלשהו שהחוק או צו בית משפט מחייב לשחרר. בנסיבות חריגות יתכן ונידרש לחשוף את פרטי המידע האישי שלכם, אם נהיה סבורים, בתום לב, שהגילוי נדרש או רצוי על מנת להגן על האינטרסים של KYTLV. אנו נוודא שכל גילוי מוצע נדרש לאור הנסיבות, ואף נבטיח כי אנו חושפים אך ורק את המידע הנדרש.

שימוש במידע שלכם

KYTLV משיגה את מירב המידע על ידי חתימה על ויתור והשלמת מילוי טפסי ההרשמה לתלמידים חדשים. באישורכם נוכל להשיג מידע אישי גם מגורמים חיצוניים. גורמים אלו עשויים לכלול הורים, אפוטרופוסים, מטפלים או כל מי שרשם אתכם לתוכנית ושילם עבורכם. שימוש במידעכם האישי לכל מטרה פרט לאלו המצוינות למעלה, או שחרור מידע זה על ידי גורמים חיצוניים ל-KYTLV או שותפיה, יתקיים רק בנסיבות הבאות: א. במידה ותתנו את הסכמתכם – אנו נחשוף את פרטיכם האישיים במידה ונתתם את הסכמתכם לכך.

בשום תנאי איננו מוכרים מידע אישי או שיתופי לאחרים. ראוי לציין שלא נחלוק שום מידע רפואי שנמסר לנו בהקשר לתוכנית, עזיבתה או בקשת החזר כספי. בהסכמתכם, נשתמש במידע מסוים על מנת לספק לכם מידע על KYTLV ושותפיה, על המורים והתוכניות. הסכמה זו היא אופציונאלית והנכם רשאים לסגת ממנה בכל עת. עובדים מורשים יהיו רשאים להשתמש במידע שנאסף על ידי KYTLV אודות המשתמשים באתר מהסיבות הבאות: לביצוע תשלום, להרשמתכם לתוכנית שבחרתם, לעדכן אתכם במידת הצורך על שינויים אפשריים בשירותים המתוכננים של KYTLV, לקביעת התחומים, המאפיינים והשירותים החשובים ביותר ושנמצאו כבעלי התועלת המרבית. כמו כן, אנו אוספים מידע לקביעת ההשתתפות המתאימה בפעילויות והשירותים הניתנים על יד KYTLV והאתר שלנו.

גילוי מידע של המשתמש יינתן בכל מקרה שנאמין כי הגילוי דרוש על מנת להגביל את חבותנו המשפטית; לשמור ולהגן על זכויותינו או רכושנו; או להגן על ביטחונם, זכויותיהם או רכושם של המשתמשים שלנו. אנו רשאים למכור, להעביר, או לחשוף מידע על משתמש, כולל פרטי מידע אישי, לישות יורשת בעקבות מיזוג תאגידי, מכירה של כל הנכסים, או כל שינוי תאגידי אחר הנוגע לאתר. אנו רשאים להשתמש בפרטי המידע האישי שאנו אוספים מכם באתר על מנת לספק לכם הזדמנויות ולהציע לכם מוצרים ושירותים שעשויים לעניין אתכם. במידה ותבחרו שלא לקבל חומרי קידום מכירות מאיתנו, נא ציינו העדפה זו באמצעות ציות להוראות ביטול ההרשמה שבתחתית הדואר האלקטרוני.